Wiał wiatr, ciemność okrywała swym mrocznym płaszczem
całą dolinę. Nad którą panowała przerażająca cisza, w której słychać było tylko
echo koszmaru który się tu rozegrał. Nadal było słychać krzyki i błagania o
litość umierających w straszliwych męczarniach mieszkańców doliny. Winę, za ich
śmierć ponosiła Czarna Królowa, straszliwa wampirza władczyni, panująca w
Królestwie Istot Nocy od ponad pięciuset
lat, i nic nie wskazywało na to, żeby to miało się zmienić. Jedyną nadzieje
pokładano w przepowiedni, według której Czarna Królowa miała zostać obalona
przez niezwykłą istotę…
Hmmmm :) Zaintrygowałaś mnie tym prologiem :) Czekam na kolejne rozdziały o których możesz mnie informować :) Zapraszam do siebie :)
OdpowiedzUsuńhttp://sercezawszewielepiej14.blogspot.com/
http://4volleyball44.blogspot.com/
mam nadzieję że pozostawisz po sobie jakiś znak :))
Pozdrawiam :)!
Ten komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńHej! :) Zapraszam Cię do przeczytania pierwszego rozdziału mojej powieści :)
UsuńZapowiada się całkiem ciekawie, niestety nie mam kiedy czytać opowiadań, więc powiem szczerze, że i twojego niestety nie zdołam. Podpowiem ci tylko, żebyś unikała powtórzeń w zdaniach, bo w pierwszym jest aż trzy razy "który";)
OdpowiedzUsuńDziękuje, za zwrócenie uwagi na powtórzenia. POstaram się to zmienić :)
UsuńPozdrawiam :)
Ten komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuń