SAGA O KRÓLESTWIE ISTOT NOCY. TOM 1. ,,POGROMCZYNI CIEMNOŚCI"
poniedziałek, 20 maja 2013
Rysunki bohaterów czyli wasze wyobrażenia
Zapraszam wszystkich chętnych, do naszkicownia głównych bohaterów,..Jak waszym zdaniem wyglądają,Na początek wasze wyobrażenia Virgini :) rysunki proszę przesyłać pod adres;
filipinka93@wp.pl.
Pozdrawiam cieplutko
:) eyela93
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)