SAGA O KRÓLESTWIE ISTOT NOCY. TOM 1. ,,POGROMCZYNI CIEMNOŚCI"
piątek, 17 maja 2013
Powiadomienie
Witajcie moi drodzy!
Chciałam powiadomić was że jestem w takcie pisania III Rozdziału mojej opowieści. Zachęcam do czytania i dawania opinii :) Pozdrawiam cieplutko.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz