niedziela, 5 maja 2013

Prolog

I


                       Wiał wiatr,  ciemność okrywała swym mrocznym płaszczem całą dolinę. Nad którą panowała przerażająca cisza, w której słychać było tylko echo koszmaru który się tu rozegrał. Nadal było słychać krzyki i błagania o litość umierających w straszliwych męczarniach mieszkańców doliny. Winę, za ich śmierć ponosiła Czarna Królowa, straszliwa wampirza władczyni, panująca w Królestwie Istot Nocy od ponad  pięciuset lat, i nic nie wskazywało na to, żeby to miało się zmienić. Jedyną nadzieje pokładano w przepowiedni, według której Czarna Królowa miała zostać obalona przez niezwykłą istotę…
  

6 komentarzy:

  1. Hmmmm :) Zaintrygowałaś mnie tym prologiem :) Czekam na kolejne rozdziały o których możesz mnie informować :) Zapraszam do siebie :)
    http://sercezawszewielepiej14.blogspot.com/
    http://4volleyball44.blogspot.com/
    mam nadzieję że pozostawisz po sobie jakiś znak :))
    Pozdrawiam :)!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Hej! :) Zapraszam Cię do przeczytania pierwszego rozdziału mojej powieści :)

      Usuń
  3. Zapowiada się całkiem ciekawie, niestety nie mam kiedy czytać opowiadań, więc powiem szczerze, że i twojego niestety nie zdołam. Podpowiem ci tylko, żebyś unikała powtórzeń w zdaniach, bo w pierwszym jest aż trzy razy "który";)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuje, za zwrócenie uwagi na powtórzenia. POstaram się to zmienić :)
      Pozdrawiam :)

      Usuń
  4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń